Apie sodybą

Paverknės sodyba įsikūrusi ant vaizdingo Verknės upės kranto Stakliškių seniūnijoje, šiek tiek atokiau nuo Pikelionių kaimo gyvenvietės. Sodybos dvasia, nuo pat jos gyvavimo pradžios, yra tokia pati – pagarba kaimynui, žmogiškajai prigimčiai ir motulei gamtai. Tikimės, kad čia, sodyboje, Jūsų praleistas laikas bus kaip galima glaudesniame santykyje su natūralia gamta, o nuo civilizacijos atributų gausos šiuolaikiniame gyvenime išvarginti jūsų kūnai ir sielos čia ras malonų poilsį ir atgaivą.

Čia, Paverknės sodyboje, gyvena ir patys sodybos šeimininkai, todėl net ir netikėtai užsukę į sodybą, visada juos rasite besisukančius apie ūkį.

Sodyboje gyvena balta katė Kušeriūtė, arba trumpai tariant – Kušė. Ji yra labai populiari tarp svečių: per savaitgalį ne tik primaitinama skanėstais, bet ir pamigdoma lovoje. Aštuonerius  metus sodyboje gyvenęs bernozenenhundas  Molė susirgo ir iškeliavo anapilin. Skausmingai išgyventas gedulas pamažu eina į pabaigą ir šiais metais šeimininkai ketina įsigyti du naujus keturkojus draugus, o kuomet tai įvyks – šeimininkai nedelsiant nudžiugins nuotraukomis ir visus šio sezono svečius.

Paverknės sodyboje vienu metu nameliuose gali ilsėtis apie 40 svečių, o nakvoti palapinėse – dar bent tiek pat. Sodyboje laukiami tiek ramaus poilsio ir romantikos išsiilgę, tiek ir aktyvaus poilsio šalininkai.

Visi, kurie yra plaukę upe baidarėmis, tikrai sutiks, o nebandę – turės progos įsitikinti, kad savaitgalis praleistas plaukiant baidarėmis ne tik vienas pigiausių, bet ir vienas geriausių būdų atsikratyti streso, pabendrauti su seniai matytais bičiuliais, iš naujo pastebėti sutuoktinio užmirštas charakterio savybes, atkreipti dėmesį kaip išstypo, ką tik mažyliais buvę vaikai, bei pasijusti nedaloma gamtos dalimi.

Sodyboje įrengtose sportinių žaidimų aikštelės galėsite ne tik smagiai pagainioti kamuolį, bet ir, prisiminus vaikystę, paimti sūnų, dukrą, žmoną, vyrą, ar kolegą už rankos ir smagiai pažaisti žaidimus – „skalim bamba“, „žuvys ir tinklas“, „diena – naktis“…

Taigi, laukiame jūsų čia, Paverknės sodyboje, kur iš už praverto lango girdėti sraunus Verknės čiurlenimas, kur kadagyje jau kelinti metai peri šarkos, kur apgenėjus šakas eglė virto tikrų tikriausia palme, kuri Kalėdoms pasipuošia žėrinčia girlianda, romantiškam pasisėdėjimui, kur nėra radijo, kur neveikia televizorius, o apie WI-FI iš viso niekas nėra girdėjęs…..